Nulová imunita, nevůle a vyčerpání? Příčina může být i jiná
Vnímáme to všude kolem nás. Nastalo chladné období, kdy je venku chladno a všude se mluví o virózách a nachlazeních. V takovém období je naprosto běžné ulehnout s únavou a zvýšenou teplotou do postele a připsat příznaky běžné nadcházející nemoci. Mnoho lidí se tak léčí ani neví na co. Vyhraná bitva však jen prodlužuje dlouhodobou válku. Bohužel se tak plíživě připravujeme o své zdraví.
Imunita na nule. Přemnožení paraziti doslova vysávají zásoby lidské energie
Jste tak 2 – 3x nepochopitelně několik dnů či týdnů vyčerpaní? Paraziti totiž vegetují v těle hostitele tak, že mu vysávají zásoby energie nabrané spánkem a příjmem potravy. Tímto je hostitel, tedy člověk, více náchylný k chorobám, jelikož zároveň s energií klesá síla obranyschopnosti. Parazité existují na naší planetě už odnepaměti a pamatují snad i dinosaury, tudíž čerpají z bohatých zkušeností přežívání ve všech možných i nemožných podmínkách. Od nepaměti také naší předkové používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich máme v lékárně konečně k dispozici přírodní doplňky stravy.
Rychlá diagnostika není možná. Problém řeší prevence
Velkým problémem je dlouhá inkubační doba a diagnostika. Nákaza může trvat měsíce až roky. Příznaky si normální člověk zaměňuje za příznaky běžných nemocí. V Evropě, která se potýká s přemnoženými parazity u 4 lidí z pěti, pak riziko těžkých komplikací u běžných obyvatel měst stále stoupá. Válečné konflikty vedou ke kolapsům zdravotnictví včetně očkování. Lékaři však své pacienty na drahá vyšetření běžně neposílají. Na larvy v plicích či v játrech se většinou přichází náhodným vyšetřením či když tyto orgány postupně selhávají. Mohou způsobit smrt. Jakákoliv dlouhodobá bolest signalizuje, že něco není v pořádku. Larvy červů běžně migrují skrz všechny orgány do mozku či do oční bulvy.
Neřešení přemnožených parazitů zkracuje život
Většina lidí pravidelně problém neřeší, protože o něm neví. Některé larvy přežívají v prostoru až 3 roky. V sedačkách, v kobercích, v dekách apod.
„Normální člověk nemá ani tušení, kde se nakazil a jak dlouho mu parazité ničí zdraví.“ uvádí odborný server antiparazitikum.cz, který se problematikou a testováním aktivně-preventivních přípravků dlouhodobě zabývá.
Parazité mají výjimečnou schopnost maskování. V určitých periodách však na sebe viditelně upozorňují. Časté pokašlávání, kručení v břiše a alergie mohou znamenat larvy v plicích či červy v břiše. Nepřirozená častá odpolední ochablost a únava, bolest kloubů, častá nachlazení, nechuť a nevůle. Odčervení dnes vyhledává čím dál více lidí.
Zdroje nákazy a mikroskopických larev
V ČR je ročně diagnostikováno 700 případů nakažení člověka škrkavkou psí. Toxoplasmou od koček onemocní až 80% obyvatel Německa.
„Lidé by měli více myslet na to, jak a s kým se mazlí a s kým se mazlí potom. A nejde pouze o domácí mazlíčky“ uvádí Petr Pěnkava z vývojového centra přírodních doplňků řady Wurm-Ex (Wurm = Červ).
Wurm-Ex je dnes jediným klinicky testovaným doplňkem stravy proti externím agentům na českém trhu. Problémem Evropy nejsou pouze čím dál častější hotely „Pets Friendly“, ale také přehnaný kontakt s domácími mazlíčky. Nejen toxoplasma se přenáší především kontaktem ústy, např. tuberkulóza se u nás začíná objevovat i u očkovaných osob. WHO na problémy opakovaně upozorňuje.