wurmex

Testování

Na základě vašeho podnětu jsme na 100 dobrovolnících otestovali doplněk stravy: Wurm-Ex

Wurm-Ex lze získat ve všech lékárnách nebo přímo od výrobce na www.wurm-ex.cz

Základní charakteristika

Doplněk stravy, který přispívá k přirozené obraně těla před parazity a k normální funkci střevního traktu. Svým širokospektrálním působením silně ovlivňuje a přerušuje biologický cyklus nežádoucích organismů.

Účinnost

Náš tým odzkoušel tento výrobek na 100 dobrovolnících ve 22-74 let, kteří v minulosti či v současnosti trpí přemnoženými nežádoucími organismy (podloženo lékařským vyšetřením). Každý testovaný absolvoval vstupní vyšetření a vyplnil podrobný dotazník. Všichni dobrovolníci vyplňovali během testování podrobné výkazy a tabulky. Rozbor zjištěných účinných látek níže. Podrobnou klinickou studii zpracováváme.

cerv
testovani

Rozborem zjištěny účinné složky

ořešák

Extrakt Ořešáku Královského (vysoký podíl v kapsli)

Jeho výtažky se doporučují pro jejich antibakteriální účinky používat k čistění zažívacího traktu. Působí nejen v žaludku, ale i ve střevech, která pročisťuje a chrání před nežádoucími mikroorganismy.

kurkumin

Extrakt Kurkuminu (nadstandardní podíl v kapsli)

Snižuje hladinu cholesterolu, působí protinádorově a protizánětlivě. Snižuje riziko vzniku srdečního selhání. Podporuje trávení. Kurkuma je jedním z nejsilnějších přírodních prostředků pro udržení zdravých jater.

piperin

Piperin

Hlavní účinná složka pepře. Piperin povzbuzuje činnost trávicích enzymů slinivky, posiluje trávicí kapacitu a významně zkracuje dobu průchodu potravy trávicím traktem a je vysoce účinný v boji proti rakovině střev.

selen

Selen

Selen zvyšuje účinnost imunitního systému a odolnost organismu vůči virovým a bakteriálním infekcím. Je nezbytný pro tvorbu aktivní formy hormonu štítné žlázy. Má význam obecně i pro srdce a mozek, jelikož redukuje tvorbu krevních sraženin.

jod

Jód

Jód je v naší stravě nedostatečným prvkem, přestože je pro náš organismus velmi důležitý. Přispívá ke správné funkci nervového systému a normální tvorbě hormonů štítné žlázy, které ovlivňují řadu klíčových pochodů v našem těle.

Reference

Petra

Pravidelně odčervuji psy, a tak jsem si jednou řekla, proč to nezkusit i na sobě. Po 10 dnech užívání jsem byla nadšená. Díky němu se necítím tak unavená a mám spoustu energie. Je to poznat i na mých koncertech. Určitě Wurm-Ex vezmu za půl roku znovu.

Jiřina

Pokud není tělo odpovídajícím způsobem pročištěno a připraveno na zátěž, nikdy nedosáhnete dobrého výsledku. Samotná fyzická příprava samozřejmě tvoří nezbytný základ sportovního výkonu na vrcholové úrovni, ale dotváří jej i moje psychická pohoda a dobrý pocit z fungujícího těla.

Hedapena s.r.o.
Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3
IČO: 09848924
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném u u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 343468.