premnozeni-parazitu

Mám teda přemnožené parazity? Fakta, pověry a kde je pravda?

Asi každý z nás se již setkal s pojmem odčervení a detoxikace člověka. Je pravda, že od 80. let se vyšetření na parazity u lidí běžně nedělá. Ať už je to nevolí institucí nákladná vyšetření proplácet či prohlášením, že toto se západní kultury netýká. Pravda je obvykle uprostřed a je na každém z nás, zda příznaky máme nebo přehlížíme. V každém případě nám to ovlivní kvalitu a délku našeho života.

Helicobactera má každý druhý, Demodex skoro všichni

helicobactera

Helikobacter pylori, zahnutý parazit s bičíky, je velmi rozšířený patogen. Neřešený způsobuje gastritidu. Tedy jinými slovy záněty trávicího traktu, které neřešené mohou vyvolat rakovinu.

Nakazíte se neumytým nádobím či výpůjčkou kamarádova příboru. Dáváte si vzájemně svá jídla ochutnat? Pokud jeden člen rodiny trpí tímto parazitem, postupem času jej má celá rodina. Máte těžké akné nebo odlupující se pleť? Krátkodobě několikrát v roce? Demodex hledejte lupou, měří 0,2 milimetru a přenáší se například půjčením ručníku.

Protože se zavrtává až 4 milimetry do kůže, těžko s ním bojovat. To samozřejmě se všemi parazity. Jsou zde o stovky milionů let déle než my.

Více v testování.

Především únava a přechodné zhoršení všeho. To je ten pravý ukazatel

demodex

S parazity je složité bojovat právě proto, že jsou to paraziti. Umí se schovávat, maskovat a hlavně vysávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a kynout.

Když prospívají, hostitel chřadne. Máme je všichni. Když se přemnoží, naše tělo a imunita za to draze platí. Bolesti, únava, zhoršení alergií, ekzémy, migrény, žádná nálada. Obvykle 2-3x ročně. Je s podivem, že pravidelné preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat.

Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. Babičky dělaly různé tinktury či nakládané bylinky. My už můžeme najít přírodní doplňky, které obsahují extrakty testované po celém světě.

Více na www.wurm-ex.cz

Redukce parazitů přináší úlevu. Nezbytná součást očisty těla

Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou dohromady se svými mazlíčky. Ti jsou zdaleka nejčastějšími přenašeči. Larvy však najdeme velmi často na kořenové zelenině a v salátu. Co s tím? Máme tady léky na předpis nebo v lékárnách klinicky testovaný doplněk stravy proti externím agentům. Účinná složka je ořešák a extrakt kurkuminu, jehož struktura je velmi podobná léku pentamidin, který se proti parazitům používá od války. Působí nebývale širokospektrálně a šetrně.

Více na www.wurm-ex.cz

Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

Samotný přípravek si můžete pořídit v lékárnách či např. na e-shopu www.wurm-ex.cz za cenu 590 Kč. 
Doporučujeme zapojit do očistné desetidenní kúry celou rodinu = podpoříte činnost organismu každého člena domácnosti.

Celkově také pomáhá udržovat zdravá játra především kontrolou zánětlivých reakcí v těle. Selen dále pomáhá imunitnímu systému. Na celkovou detoxikaci a odčervení je ten nejlepší čas. Skoncujte s vleklou únavou, bolestmi a se zimou.

Více na www.wurm-ex.cz

Související články

Hedapena s.r.o.
Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3
IČO: 09848924
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném u u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 343468.