Pokašlávání, únava, neradost ze života a náhlé alergie. Co s tím? - Antiparazitikum.cz
alergie

Pokašlávání, únava, neradost ze života a náhlé alergie. Co s tím?

Venku střídá počasí a všude se mluví o virózách a nachlazeních. V takovém období je naprosto běžné ulehnout s únavou a zvýšenou teplotou do postele a připsat příznaky běžné nadcházející nemoci. Mnoho lidí se tak léčí, ani neví na co. Vyhraná bitva však jen prodlužuje dlouhodobou válku. Bohužel se tak plíživě připravujeme o své zdraví.

Detoxikace a redukce parazitů pozvedne imunitu i náladu

Pokašláváte? Nachladíte se příliš jednoduše? Paraziti totiž vegetují v těle hostitele tak, že mu vysávají zásoby energie nabrané spánkem a stravou. Tímto je člověk více náchylný k chorobám, jelikož zároveň s energií podstatně klesá obranyschopnost. Už naši předkové používali dostupné odčervovací prostředky. Různé odčervovací bylinky a každoroční půst měl svůj smysl.

Rychlá diagnostika není možná. Problém řeší prevence

Nákaza většinou trvá měsíce až roky. Příznaky si normální člověk zaměňuje za příznaky běžných nemocí. Na larvy v plicích či v játrech se většinou přichází náhodným vyšetřením či když tyto orgány postupně selhávají. Jakákoliv dlouhodobá bolest a únava signalizuje, že něco není v pořádku. Larvy červů běžně migrují skrz všechny orgány do mozku, do plic či do oční bulvy. Preventivní odčervení dnes vyhledává čí dál více lidí.

Neřešení přemnožených parazitů zkracuje život

Většina lidí pravidelně problém neřeší, protože o něm neví. Některé larvy přežívají v prostoru až 3 roky. V sedačkách, v kobercích, v dekách apod. Parazité mají výjimečnou schopnost maskování. V určitých periodách však na sebe viditelně upozorňují. Časté pokašlávání, kručení v břiše a alergie mohou znamenat larvy v plicích či červy v břiše. Nepřirozená častá odpolední ochablost a únava, bolest kloubů, jednoduchá nachlazení, nechuť a nevůle.

Kdo nic nevyzkouší, žádnou změnu nepocítí

ČR 2018: 4 tasemnice, 20 škrkavek, 100 lamblií střevních, 700 škrkavek psích v těle člověka Dostatečná hygiena mnoho neřeší. Larvy se přenášejí nejen kontaktem s jinými lidmi, s mazlíčky, ale jsou také na kořenové zelenině a v salátech atd. Na celkovou detoxikaci a odčervení je ten nejlepší čas. Zároveň doporučujeme vyprání polštářů nad 60°C. Zabijete přibližně 50.000 roztočů. Skoncujte s vleklou únavou a nastartujte imunitu.

Související články

C&C cestovní s.r.o.
Poláškova 29, 757 01 Valašské Meziříčí
IČO: 286 34 748
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě pod sp. zn. 35861.